Služby

Specializujeme se na pronájem kontejnerů a kontejnerovou přepravu. Máme k dispozici 15 kontejnerů o objemu 10m3 a 15 kontejnerů o objemu 15m3. Odvezeme Vám suť, komunální a smíšený odpad, stavební odpad, nebezpečný odpad a další materiál.

Nabízíme pronájem jeřábů a kompletní jeřábové práce. Vlastníme jeřáby s nosností do 20t a do 28t. Zajišťujeme jak výškové práce, tak manipulaci s těžkými břemeny.

Dále nabízíme zemní práce a terénní úpravy. Provádíme úklid, rovnání, anebo naopak vytváření umělých nerovností, zahrad a pozemků.

Momentálně disponujeme touto technikou:


Kontejnerová přepravaZajistíme přepravu sypkého i pevného materiálu. Odvezeme suť, zeminu, komunální, stavební i nebezpečný odpad.

jeřábové službyProvádíme výškové práce, manipulaci s těžkými břemeny a další jeřábové práce. Dále také nabízíme pronájem jeřábů.

zemní práceProvádíme zemní, výkopové a zahrnovací práce. Připravíme podklad pro základové stavební desky, bazény a další.

terénní úpravyNabízíme nejrůznější terénní úpravy od úklidu a odvozu suti a sypkého materiálu, po rovnání a další úpravy terénu.